KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16306017

nr 1630 6017

Akvarell

Julio Casanova, "Tucan". Signerad, daterad -03. Akvarell, bildmått: 26x35 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:18:57